Чому ми

Наша команда складається з досвідчених професіоналів із багаторічним досвідом роботи в IT та маркетингу.

Детальніше

Плануєте замовити розробку сайту?

Спочатку визначте його функціонал і яку роль він має виконувати.
Ми підготували варіанти сайтів для всіх типів бізнесу:

📟

Корпоративний

Веб-розділи імідж класу, які включають не більше 10 сторінок з описом вашої компанії: про нас, список послуг, прайс-лист та контакти.

🛒

Інтернет-магазин

Торговий формат компанії для онлайн-продажів. Основна перевага від сайтів, в тому, що магазин може отримувати дані клієнта і стимулювати повторні продажі, а також можливість оформляти відразу кілька товарів через "кошик".

📊

CRM-система

У сучасному бізнесі багато процесів, потрібна єдина система обліку, яка збиратиме і оброблятиме всі дані в реальному часі від кліку на сайті до прибутку в касі.

Над проектом працюватиме одразу кілька фахівців:

  • Product manager
  • Дизайнер
  • Frontend Developer
  • Backend Developer
  • QA-тестувальник

На етапі обговорення, ви заповнюєте наш бриф із зазначенням інформації про вашу компанію, продукт та побажання по дизайну. Після чого наша команда створює прототип сайту (візуальний скелет розділів та всіх елементів).

Створення дизайну в Figma та обговорення графічних елементів, шрифтів та основних кольорів. Як тільки макет стверджується, приступаємо до верстки дизайну сайту.

Після тестування верстки приступаємо до створення бази даних та програмування проекту, щоб пов'язати дизайн та функціонал сайту.

Для великих сайтів необхідно пройти тестування коду на виявлення багів, інших помилок у логіці та їх усунення.

Від чого залежить вартість сайту ?
Для оцінки необхідне технічне завдання з деталізацією всього функціоналу, обсяг робіт, скільки фахівців буде задіяно та скільки годин на реалізацію проекту.

Поширені питання

Я маю ідею проекту, з чого треба починати?

Як правило, вам потрібно надати загальний функціонал сайту та приклади схожих проектів, які вам подобаються. Для цього у нас є Бриф, який ви можете отримати за запитом залишивши заявку https://imagine.ua/contacts

Скільки коштує зробити веб-сайт?

Вартість сайту оцінюється з витраченого часу на розробку та кількість залучених фахівців у проект. Ці дані ми можемо отримати з Технічного завдання, яке попередньо складає Замовник.

Я не знаю, як складати технічне завдання, ви можете допомогти?

Звісно, ​​ми завжди йдемо на зустріч і можемо взяти на себе функцію написання ТЗ. Для великих проектів ми рекомендуємо провести Дискавері-фазу із дослідженням ринку.

У вас є гарантія?

Після того, як ми розробили проект, ви отримуєте безкоштовну гарантію на 3 місяці. У окремих випадках постійну технічну підтримку.

Який у вас досвід роботи?

Ми на ринку IT більше 10 років, і в нашій команді є всі фахівці, які комплексно реалізують проект будь-якої складності.

Чому я маю працювати з вами?

Для нас людські відносини набагато важливіші за фінансові. Ми завжди на зв'язку, допомагаємо у пошуку та вирішенні оптимальних завдань. Останніми роками працюємо лише за рекомендаціями від замовників, яким ми вже зробили проект.

У яких країнах ви працюєте?

Ми маємо офіс в Україні та Чеської республіки, проте ми надаємо послуги по всьому світу: США, Європа, Азія.
103
проекта
11
років досвіду
7
експертів

Команда

147 5

Продукт менеджер

65 2

SMM менеджер

24 3

Блокчейн розробник

38 5

Full Stack розробник